Home NEWS Woman fatally shot while pushing baby in stroller in NYC’s Upper East...

Woman fatally shot while pushing baby in stroller in NYC’s Upper East Side-EnglishHindiBlogs-News

26
Rate this postЖінка, яка штовхала дитячу коляску в Верхньому Іст-Сайді на Манхеттені, була смертельно застрелена в середу ввечері, повідомили чиновники.

3-місячне немовля не постраждало під час, як мер міста назвав жахливим злочином. Двоє високопоставлених чиновників і член міської ради Нью-Йорка Джулі Менін сказав, що вбита жінка є матір’ю дитини.

Стрілянина сталася близько 20:23 на Східній 95-й вулиці, коли озброєний чоловік підійшов до 20-річної жінки та вистрілив їй у голову «з дуже близької відстані», – сказав комісар поліції Кічант Сьюелл.

Жінку доставили до лікарні, де пізніше констатували її смерть. Мотиви не розголошуються, і станом на ніч середи не було затриманих.

«Ми знайдемо цю людину, винну в цьому жахливому злочині», — сказав журналістам мер Ерік Адамс. «Ми збираємося знайти його і притягнути до відповідальності. Але нам потрібна система правосуддя, щоб переконатися, що ця невинна людина отримає справедливість, про яку ми просимо».

Адамс сказав, що існує «перенасичення» зброєю, і що проблема насильства зі зброєю не обмежується Нью-Йорком.

Стрілянина в середу “показує, як ця національна проблема впливає на сім’ї”, – сказав Адамс. «І не має значення, чи ви знаходитесь у Верхньому Іст-Сайді, чи в Східному Нью-Йорку чи Брукліні».

Курт Чирбас сприяв.
LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here